IRS Interior Design

IRS Interior Design

ARANŻACJA WNĘTRZ

"Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna."

-Witruwiusz, O architekturze ksiąg dziesięć-

IRS INTERIOR DESIGN to oferta ekskluzywnego projektowania wnętrz apartamentów na krótkoterminowy wynajem „pod klucz” od stanu deweloperskiego, aż po stylizację wnętrz. W naszych projektach zwracamy uwagę na równowagę pomiędzy funkcjonalnością i estetyką oraz dbamy o każdy szczegół podczas prac projektowych. Preferencje inwestora są dla nas ważne, jesteśmy w stanie zaproponować luksusową aranżację zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych, stylizowanych dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Wykonujemy projekty wnętrz na wysokim poziomie zarówno ekonomiczne jak i luksusowe, elitarne.

Zakres usług:

- Wycena projektu

- Inwentaryzacja

- Projekt wnętrz od projektu koncepcyjnego do wykonawczego

- Projekty indywidualnej zabudowy meblowej

- Nadzory autorskie, nadzory inwestorskie - koordynowanie prac wykończeniowych

- Kompleksowa obsługa inwestycji

APARTAMENT SEASIDE*****

Apartament SEA SIDE***** znajduje się w prestiżowej trójmiejskiej lokalizacji Neptun Park.  Wnętrze apartamentu składa się z sypialni, salonu z aneksem, łazienki i balkonu. Apartament jest nowoczesny, a przy tym ciepły. Zaprojektowany jako pięciogwiazdkowy posiada wszelkie udogodnienia dla gości,...

PROJEKT APARTAMENTU QUERCUS

Apartament usytuowany w budynku mieszkalnym w Gdańsku przy ulicy Bursztynowej w prestiżowej trójmiejskiej lokalizacji na granicy Gdańska i Sopotu. Apartament jest położony w cichej i spokojnej okolicy, w odległości 200 m od morza. Zlokalizowany na 1-tym piętrze (2-ga kondygnacja), zaprojektowany...

ADAPTACJA APARTAMENTU ANDROMEDA

Adaptacja Apartamentu Andromeda polegająca na drobnych pracach wykończeniowych oraz dodaniu ozdób, w tym obrazów nawiązujących do Gdańsk. Celem adaptacji było stworzenie komfortowego wnętrza hotelowego, o ciepłym, klasycznym charakterze.

ADAPTACJA APARTAMENTU MŁYNIEC

Adaptacja Apartamentu Młyniec polegająca na dodaniu ozdób, w tym obrazów i zasłon. Celem adaptacji było stworzenie wnętrza, nawiązującego do nazwy osiedla Zaspa Młyniec utworzonego w latach 70 XX wieku.

ADAPTACJA APARTAMENTU CHARLIE

Adaptacja Apartamentu Charlie polegająca na dodaniu ozdób, w tym obrazów. Celem adaptacji było stworzenie wnętrza, w którym pokazana zostanie lotnicza historia Zaspy i charakter inwestycji Awiator.

ADAPTACJA APARTAMENTU CITY ONE

Adaptacja Apartamentu City One polegająca na pracach wykończeniowych, doborze łóżka hotelowego oraz dodaniu ozdób, w tym obrazów. Celem adaptacji było stworzenie komfortowego wnętrza hotelowego, o ciepłym, klasycznym charakterze.

UPGRADE APARTAMENTU AVIATOR SUITE

Kolejna realizacją IRS Interior Design było przearanżowanie i upgrade apartamentu Aviator Suite z 4 na 5 gwiazdek. Apartament został wzbogacony o rozdzielne łóżka hotelowe, klimatyzację oraz dodatkową miskę ustępową. Wnętrze zostało stonowane, nadając mu neutralny hotelowy styl i ozdobione...

ADAPTACJA APARTAMENTU DELITE BRICK

Adaptacja Apartamentu DeLite Brick polegająca na dodaniu ozdób, w tym obrazów. Celem adaptacji było stworzenie wnętrza, w którym pokazana zostanie historia i charakter gdańskiego Starego i Głównego Miasta.

ADAPTACJA APARTAMENTU BAY VIEW

Adaptacja Apartamentu Bay View polegająca na dodaniu zasłon i plis, mająca na celu ocieplenie wnętrza i zaabsorbowanie światła w dzień, wezgłowia w sypialni oraz ozdób, w tym obrazów. Celem adaptacji było stworzenie wnętrza o charakterze marynistycznym w odcieniach piaskowego beżu.

PROJEKT MIESZKANIA PRYWATNEGO PRZY UL. DĄBKA 25 W GDAŃSKU

Projekt mieszkania prywatnego zlokalizowanego przy ul. Dąbka 25 w Gdańsku o charakterze niekomercyjnym z optymalizacją kosztową. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z: pokoju dziennego, kuchni, komunikacji, łazienki i sypialni o łącznej powierzchni...

Strony